wersja językowa / language version / language version

 

firma

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług celno-logistycznych od 1993 roku. Od początku naszą dewizą jest profesjonalizm, rzetelność i uczciwość. Dzięki przyjęciu tej filozofii oraz poprzez konsekwentną realizację zamierzonych celów, jak również odpowiedni dobór personelu, możemy poszczycić się doskonale zorganizowanym, doświadczonym i kompetentnym zespołem, który sprosta wszelkim wymaganim Klientów.

Naszym podstawowym zadaniem jest kompleksowe reprezentowanie interesów Klienta przed organami celnymi w Polsce, w tym również doradztwo celne w zakresie obrotu towarowego z zagranicą. Obsługujemy duże podmioty gospodarcze, małe rodzinne firmy, a także klientów indywidualnych.

Wykorzystując swoją wiedzę oraz praktykę zdobytą przy współpracy z administracją celną jak również podmiotami krajowymi i zagranicznymi, tworzymy wizerunek nowoczesnej firmy.

Zadowolenie naszych klientów, których obsługujemy od wielu lat zachęca nas do działania i szukania wspólnych nowych rozwiązań z zakresu obsługi celnej i logistycznej.

 

Już nie trzeba otwierać karnetów w Urzędach Celnych!
Obejmowanie towarów procedurą tranzytu z zastosowaniem karnetu TIR w systemie NCTS z użyciem stempla "TIR - upoważniony nadawca"


PL AEOC
440000100040